pozadie

zelina- Spartak 6,11,2016

Po katastofálnej štvor zápasovej sérii domácich duelov, ktoré sme zvládli, podľa vedenia FC Spartak, a.s. v štandardnom režime nás čakal konečne výjazd. A to výjazd výborný, keď sme zavítali do Žiliny. Sektor hostí sme mali na severnej tribúne, hneď vedľa domácich. V sektore sa nás zišlo cca 300. Slušný počet na katastrofálnu situáciu a beznádej v ktorej už 25 rokov je náš Spartak pod vedením, ktoré viedlo aj naftu Gbely.

Support od úvodu nebol tak dobrý, ako by som čakal. Zapájala sa približne polovica prítomných. aspon do prekrikovačiek s domácimi indiánmi. Ku koncu polčasu za veľmi vysokého výsledku sa sektorom začalo ozývať Poor ven! Samozrejme sme podporili legendu Mira Karhana, ktorý robil, čo mohol, ale v týchto podmienkach nie je možné plnohodnotne pracovať.

V druhom polčase sa už od úvodu začalo kričať na adresu čašníka z hrčiarovskej zákruty. Čašník ven! , bol chorál, ktorý znel najhlasnejšie z trnavského sektoru. Za stavu 5 : 0 začala od 70ej minúty čistá psychopatia. Všetko naštartoval chrál Spartak , my sme tvoji bojovníci.  Vydržali sme ho hučat pekných 10 minút a domáci fans zmizli. Záverečných 10 minút bolo pri hymne R.B.W. Ale čerešnička na záver : fotbal v štandardnom režime, no dostali sme nadštandardný náklad. Majiteľ Spartaka však tento výsledok oslávil povestnou cigárou a vierou, že sa pozdvihneme možno niekedy.