pozadie
zelina- Spartak 6,11,2016
Za stavu 5:0 začala od 70ej minúty čistá psychiatria. Všetko naštartoval chorál Spartak, my sme tvoji bojovníci. Vydržali sme ho hucat pekných 10 minút a domáci zmizli. . .
celý článok
NOGEROV MEMORIÁL 2016
NOGEROV ´memoriál je zábava plná fodbalu, piva, pira a fandzená ....
celý článok
SUVENÍRI S.S.T. k 15 výročiu vzniku grupy
Takže sme k 15 výročiu vzniku našej grupy pripravili nejaké suveníry a pre tých čo si objednali aj nové výročné mikiny South Side Trnava. V predaji v kotly alebo správa cez fbsst stránku
celý článok
Spartak Trnava - Michalovce 17,9,2016
Po 3 týždňoch sme si opäť mohli zájsť na Štadión Antona Malatinskeho zafandit Spartaku.
celý článok
Trenčín FC Spartak Trnava  10.9.2016 17:00
Po reprezentačnej prestávke nás čakal jarmočny výjazd do Trenčína. V sektore sa nás zišlo cca 250, co je pre mňa sklamanie. Asi viacerí uprednostnili cigánsku pred futbalom. Support v roztiahnutom sektore už od úvodu nič moc. Dole sa vytvorila skupinka približne 50 mladých ktorí aktívne fandili a držali náš support na akej takej úrovni. Už dlhšie nás však najmä na výjazdoch zradza absencia lídra kotla a support nie je na úrovni na ktorú sme boli roky zvyknutí. Bubenici a mladí pracovali na sto percent za čo im patrí pochvala. Futbal nás bavil, o vyhru sme prišli v posledných sekundách. 3:3 goly Schranz 2, Sloboda V nedeľu sme si niektorí zašli na zápas juniorky do Šamorína,kde o rok možno budú už ligové výjazdy. Tiež dobrý futbal, ale štadión hodný max dedinskej ligy. O týždeň Michalovce.
celý článok
Derby 27,8,2016 o 19,00
Tak po dlhšej odmlke píšem opäť report. V krátkosti zhodonotim posledné dva zápasy. Doma s Prešovom to bola nuda, priemerný support. Kotel fungoval iba vďaka mladým, ktorí mali chuť fandiť. Na Myjave to bolo lepšie, ľudia mali chuť fandiť. Z týchto zapasov sme získali štyri body, ale nechce sa mi hľadať kto dal góly. No v poslednú sobotu nas čakal najatraktívnejši zápas, aký môže naša slovenská liga ponúknuť. Do prvého slovenského slobodného kráľovského mesta prišli alebo vlastne skôr neprišli jarmulkari z Blavy. Podľa vlajok vsak prišli do sektoru jedine ľudia, čo jedia psy z Kútov. Ostatní zostal budz na vychodze, ta ne alebo išli na ich sobotné obrady ako im prikazuje viera. Bolo to jedno z najslabších derby aké som zažil. Na tribúne 7500 fanúšikov. Presne toto je vizitka majiteľa klubu. Bohužiaľ ľudí dnes uz neprilaka ani takýto zápas a dobrá hra mužstva plného odchovancov. Na úvod bolo pripravené choreo v štýle Casual Ultras. Atmosféra bola dobrá. Nechýbali urážky na supera, na zväz, na rozhodcu. Presne to, čo k derby patrí. V druhom polčase bolo vytiahnute choreo cirkus slovan, kde transparent doplnili kolotočarske balony a farebné dymky. Presne to, čo ku kmotrikovcom patrí a predviedli to aj u nás, ked odišli už pred zápasom. Na záver nechybala ani pyrosou. Futbal : Nudaaaa Teraz ide repre pauza, tak si seci oddychneme.
celý článok
Trnava- zelina 7,8,2016
Po štvrtkovom sklamaní v európskej lige .....
celý článok
SPARTAK - AUSTRIA 4,8,2016
Po minulotýždňovom víťazstve vo Viedni nás čakala domáca odveta proti tamojšej Austrii. V najkrajšom mieste na svete ......
celý článok

Anketa

do novej sezóny budem...

Fotky

Austria - Spartak by prin
Trencin :SPARTAK

Odporúčame


Prihlásenie

Galérie

Ligová tabuľka

Team Body
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
110
120